مراقبت مو

تافت مو اسنوناس

تافت مو یا اسپری مو یکی از محصولات زیبایی برای موهاست.

تافت به صورت محلول است و به روی مو اسپری می‌شود و به صورت لایه نازکی روی مو قرار گرفته و باعث حجیم‌شدن ،استحکام وتثبیت حالت مو می‌شود.

تافت مو برای نگه‌داشتن فرم موها محصولی فوق‌العاده است و باعث می‌شود حالت موهایتان در طول مدت یک مهمانی به هم نخورد واین موضوع باعث می‌شود که احساس خوبی داشته باشید زیرا باعث افزایش اعتماد به نفستان نیز خواهد شد.

امروزه انواع مختلفی از اسپری‌های  مو وجود دارد

در واقع نوع اسپری مویی که انتخاب می‌کنید مربوط به مدل مویی است که می خواهید داشته باشید..

انواع تافت و اسپری مو،برای موهای فر و موهای مجعد، یا افرادی که می خواهند موهای خود را بپیچانند و فر کنند وجود دارد.همچنین اسپری های قوی برای مدل موهایی که باید محکم بمانند و اسپری های سبک برای افرادی که می خواهند موهایشان حالتی طبیعی داشته باشند. شما حتی ممکن است  برای یک مدل مو به بیش از یک نوع اسپری نیاز داشته باشید

شرکت آرایشی،بهداشتی اسنوناس تافت موهای متنوعی برای برطرف کردن نیاز شما به انواع تافت ،تولید کرده است تا شما با توجه به مدلی که می‌خواهید برای موهایتان انتخاب کنید،قدرت انتخاب داشته باشید.

تافت موهای تثبیت‌کننده و حالت‌دهنده اسنوناس در سه مدل معمولی،قوی و خیلی قوی تولید شده است.

در تافت مو اسنوناس از تثبیت کننده‌ی طبیعی به نام کوپلیمرهای پیرولیدونیک استفاده شده که موها رو سنگین نکرده و به راحتی حتی با مسواک قابل پاک کردن می‌باشد.

از انواع دیگر تافت‌های اسنوناس می‌توان به اسپری تافت براق‌کننده و رنگ کننده‌ی مو اسنوناس اشاره کرد که در سه رنگ پلاتینی،طلایی و چند‌رنگ تولید شده است.

این اسپری از ذرات پلی‌اتیلن ریز تشکیل شده است و رنگ و درخشش زیبایی بر روی مو ایجاد می‌کند.مزیت دیگر آن این است که سنگینی بر روی مو ایجاد نمی‌کند و شستشوی آن بسیار آسان و حتی با یک مسواک قابل انجام است و جایگزینی  بسیار مناسب برای رنگ و رنگساژ مداوم موها می‌باشد.

2 thoughts on “تافت مو اسنوناس

 1. حسین هاشمی گفت:

  این پست را در وبسایت دیگری دیده بودیم ، اما در وبسایت شما بسیار کامل بود

  1. مدیریت سایت گفت:

   با سلام و عرض ادب
   هدف ما رضایت خاطر شماست

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.